K. Vanago individuali įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
033f2537-8aa9-4605-b722-38d928da418c

Paviršiaus plovimo šepetys

280 mm pločio. Jautrių paviršių valymui. Su integruotu guminiu įdėklu ir aukšto slėgio antgaliu, skirtas naudoti su RE 88 – RE 129 PLUS.

Versija Kaina
Plovimo šepečiai didelių plotų valymui
46,19 € (su PVM)
Plovimo šepetys didelių plotų valymui
46,19 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.