K. Vanago individuali įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
07a2c783-6970-482b-9dd6-939952ae2b63

Šalmo komplektas „SPECIAL“

Šalmo komplektas su metaliniu tinkleliu, V5A antveidžio sistema. Vėdinimui skirtos angelės abiejose viršutinės šalmo dalies pusėse, oranžinė spalva, apsauga nuo triukšmo, apsauga nuo apakinimo, EN 352, EN 397, EN 1731.

Versija Kaina
Šalmo komplektas „SPECIAL“
65,00 € (su PVM)

Ausų apsauga SNR 28 (H:35, M:26,L:16)
Garso lygis dB(A) 108
Šalmo medžiaga ABS (G22)
Vidinės sandara 4-Point
Šviesos pralaidumas % 75

Standartinė įranga

  • Apsauginis skydelis
    Apsaugai nuo saulės, lietaus, sniego ar purvo.
  • Šalmo ventiliacija
    Termografija parodo šalmo pranašumus su standartine ventiliacija (dešinėje). Temperatūra nukrito 2-3 laipsniais ir drėgmė padidėjo 50%.
  • Metalinis tinklelis
    Pasižymi didesniu šviesos pralaidumu nei plastikiniai tinkleliai. Deformuotą paviršių lengva vėl išlyginti. Atkreipkite dėmesį, kad rekomenduojame papildomai naudoti apsauginius akinius.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.