K. Vanago individuali įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
07c73075-16f3-41a8-9211-f121a460ffd9

GE 250 S

Ir storiems, ir ploniems: universalus elektrinis smulkintuvas

Elektrinis šakų smulkintuvas VIKING GE 250 S, yra skirtas susmulkinti storas ir vidutines šakas. Didelis, triukšmą slopinantis, pripildymo piltuvas garantuoja tylų darbą. Pažangus jungiklis su jutikline klaviatūra. Galingas variklis su kintamosios srovės varikliu. Dideli ratai ir plati važiuoklė garantuoja stabilumą ir lengvą perkėlimą į kitą vietą. Elektromechaninė apsauginė užsklanda su didelėmis prisukimo rankenėlėmis, skirta papildomai saugai užtikrinti. "Multi-Cut 150": triukšmą slopinantys daugiasluoksnės konstrukcijos peilių diskai su kreipiamais pjovimo ir draskančiais peiliais bei pirminiu smulkintuvu. Savaiminio įtraukimo įranga, negrąžinanti smulkinamos medžiagos.

Versija Kaina
GE 250 S
buvo 445,00 € 399,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-12-30

Nominali įtampa V 230
Galia W 2500
Garantuotasis garso galios lygis LwA dB(A) 99
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 89
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Korpuso medžiaga Polimerinis
Maksimalus šakos storis mm iki 35
Gaminio svoris kg 27
Įrankio sūkiai darbiniu greičiu U/min 2780
Pjovimo įranga "Multi-Cut 150"

Standartinė įranga

 • Elektromechaninis saugumo užraktas
  Kai vamzdis nuimamas aptarnavimui, elektromechaninis saugumo užraktas apsaugo nuo atsitiktinio įrenginio įjungimo.
 • Palinkus padavimo anga
  Didelė "Viking" smulkintuvų padavimo anga leidžia lengvai įdėti smulkinamas medžiagas.
 • Valdymo pulto mygtukas
  Pažangus jungiklis su membranine klaviatūra
 • "Multi-Cut 150" peilių rinkinys
  Patentuota pjovimo technologija su daugiasluoksnės konstrukcijos patikrintu ašmenų disku. "Multi-Cut 150" ašmenų rinkinys idealiai tinka storų šakų smulkinimui.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.