K. Vanago individuali įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
0904042d-fc54-4f0d-97b1-5943922943a7

Lauke dėvima striukė

Viskas, ko reikia būnant lauke. Nesvarbu, kokiu oru, kokiu metų laiku. Orui pralaidi medžiaga, sutvirtintos siūlės ir danga, atspari kūno drėgmei, taip pat saugo nuo lietaus ir vėjo. Daug praktiškų ir funkcionalių detalių: vidinės kišenės dokumentams susidėti, vidinės kišenės su pamušalu, alkūnių apsaugos ir nuimamas gobtuvas. Minkštas pamušalas iš poliesterio. Juodos spalvos, 100 % poliesterio.

Versija Kaina
Lauke dėvima striukė, dydis L
156,00 € (su PVM)

Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.