K. Vanago individuali įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
0ca4a55f-afaf-4432-ae2f-2da35f80075e

Kelioniniai batai „ADVANCE GTX“ darbui su grandininiais pjūklais

Su GORE-TEX® membrana

Viršutinė medžiaga iš kokybiškos zomšos ir atspari vandeniui, puikiai tinka profesionaliems darbams su grandininiu pjūklu šlaituose arba prižiūrint medžius. Juodos ir oranžinės spalvos, tvirti batų raištelių kabliukai su giliomis ir patogiomis kilpelėmis, su vandeniui nepralaidžia, orui pralaidžia „GORE-TEX®“ membrana. Aukštos kokybės, puikiai drėgmę sugeriantys, ergonomiški ir išimami vidpadžiai, papildomą apsaugą nuo vandens ir dėvėjimosi suteikia paaukštintas guminis apvadas, paminkštintas PU vidpadis, puikiai sukimba su paviršiumi dėl neslidžių padų.

Versija Kaina
Kelioniniai batai „ADVANCE GTX“ darbui su grandininiais pjūklais, dydis 44
362,00 € (su PVM)

Kojos ilgis cm 20
Svoris kg 1) 2.5
Pjovimo apsaugos klasė Class 2
Dydis 39 - 47
  • 1) 42 dydžio batų svoris

Standartinė įranga

  • Atsparus lenkimui
    Medkirčio batai atlaiko dideles apkrovas. STIHL laboratorijose testuoja padus, kad užtikrinti kokybę ir ilgaamžiškumą.
  • Tvirtumo testas
    Priekinė batų apsauga testuojama iš vieno metro aukščio krentant 200 kg svoriui.
  • Pjovimo apsauga
    Apsauginiai batai darbui su motoriniu pjūklu. Apsauga nuo įpjovimo yra visoje priekinėje bato dalyje bei liežuvio srityje. Įsidėmėkite, kad jokie batai visiškai neapsaugos nuo galimo įpjovimo.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.