K. Vanago individuali įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
1117de1b-2986-4e48-befa-8b327016504c

Veido ir klausos apsauga su ilgu skydeliu ir nailono tinkleliu

Su ausinėmis, dvigubu galvos lankeliu ir ilgu antveidžiu. EN 352, EN 1731, SNR 30 (H : 34; M : 27; L : 18) (iki 110 dB(A)).

Versija Kaina
Veido ir klausos apsauga su ilgu skydeliu ir nailono tinkleliu
30,00 € (su PVM)

Standartinė įranga

  • Plastikinis tinklelis
    Lankstus plastikinis tinklelis yra dažniausiai naudojama veido apsauga, yra atsparus ir ilgaamžis. Atkreipkite dėmesį, kad papildoma akių apsauga labai rekomenduojama.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.